Фрезерний апарат для манікюру для початківців Global DM-150 білій 20000 об.


- Готово до відправки
- Код: 78106
804,76 ₴
724,28 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Global Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Потужність | 12 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Кількість насадок | 8 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Особливості | Дисплей, Наявність підставки для насадок, Набір фрез |
| Вага | 0.56 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
-
Яскравий світлодіодний дисплей забезпечує простоту та зручність у керуванні.
- Type-C зарядний інтерфейс
- 5 різновидів насадок — покриває всі типи оброблення під час манікюру.
Технічні характеристики:
- Функція: 3 швидкості, регулювання вперед і назад
- Потужність: 12 Вт
- Швидкість: 20000 об/хв
- Робоча напруга: 3,7 В постійного струму
- Ємність акумулятора: 500 мА·год
- Час заряджання: майже 2 години
- Час роботи: до 90 хвилин
- Розміри: 130 х 23 х 23 мм (основний корпус)
- Вага: 56 г (основний корпус), 26 г (база)
Інформація для замовлення
- Ціна: 724,28 ₴



